Повернення товару

Вибравши техніку в інтернет-магазині Кофемастер, ви можете розраховувати на отримання оригінальних і якісних приладів. Повернення, обмін або заміна виробів здійснюється відповідно до положень Закону України під назвою «Про захист прав споживачів».

 

Якщо товар якісний, покупцеві надається право розірвати укладений на відстані договір протягом 14 днів після його оформлення.

 

Щоб право на розірвання угоди зберігалося, споживачеві потрібно відстежувати збереження продукції в первісному стані. Якщо прилад знищений, пошкоджений або зіпсований не з вини клієнта, клієнт не позбавляється можливості розірвати договір. Якщо через розпаковку товару або перевірку працездатності вартість зменшилася, це не означає, що споживач не може написати заяву на повернення грошей.

 

Товар не приймається назад, якщо відсутня хоча б одна зі складових:

   •  техніка в повній комплектації;

   •  чек, який доводить факт покупки в інтернет-магазині Кофемастер;

   •  гарантійний талон;

   •  акт з описом недоліку, який склала сервісна служба.

 

Кошти мають бути повернуті в день звернення. Якщо гроші не можна повернути в той же день, фіксують іншу дату, але не пізніше 7 днів.

 

Претензії та питання, що залишилися, можна задавати за телефоном +38 (067) 998-52-26 або в онлайн-форматі, заповнивши форму зворотного зв'язку. При складанні претензії за основу береться чинне українське законодавство.

 

Продукти харчування — категорія товарів, яка не підлягає поверненню.