Про CoffeeMaster

Компанія  CoffeeMaster  знайомить людей з кращою кавою світу.

 

  З 2007 по 2008 рік ми отримали статус дистриб'ютора кави ТМ Paulig в Києві і Центральній Україні. З 2009 року сервісний центр «КофеМастер» є сертифікованим з продажу, післягарантійного обслуговування кавових автоматів Saeco, Dr. Coffee, JURA, Spidem, Gaggia. 2010 рік - в пакеті компанії більше 20 всесвітньо відомих кавових брендів. 2011 рік у прайс продукції, що поставляється додали молоко, чай, вершки, сиропи. Кавамайстер - ремонт кавоварок Saeco, Delonghi, Jura, Libertys, Dr Coffee, Kaffit. У 2013 році ми зареєстрували і успішно вивели на ринок 2 власні торгові марки - Mario Caffe і CoffeeMaster. У 2017 розробка стратегії розвитку компанії на найближчі 3 роки в рамках проекту Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (грант уряду Швеції).

Про CoffeeMaster

  Компанія «КофеМастер» перша на кавовому ринку України розробила і впровадила для всіх своїх клієнтів програму Trade-IN (заміна старих кавоварок Saeco, Delonghi, Jura, Kaffit, Dr Coffee новими на спеціальних умовах). Всі співробітники компанії пройшли навчання і отримали сертифікати фахівця в області зернової кави. Проведення семінару «КАВА В ОФІСІ» в рамках проекту ЕВА - Школа Персональних Асистентів Керівників. Спонсорська участь в програмах Європейської Бізнес Асоціації. Організація і проведення кавового супроводу безлічі IT конференцій. Виступ наших фахівців з лекцією про якість приготування кави на міжнародній зустрічі Boeing security. У 2010-2011 року компанія «КофеМастер» була двічі удостоєна нагороди від представництва кавовій компанії Paulig за активний розвиток кавового бізнесу та популяризацію кавового бренду Paulig в Україні.

 

  На сьогоднішній день, завдяки високому професіоналізму та дружньому колективу, компанія «КофеМастер» обслуговує понад 450 компаній по Києву і Україні. Наша команда обслуговує до 50 000 чоловік щодня і це означає, що наші клієнти випивають дві чашки кави кожну секунду.

Впровадження європейських стандартів якості обслуговування кавоварок (паспорт і графік). Можливість замовити товар якого немає в основному прайсі компанії. Індивідуальний підхід до вирішення запитів клієнта (індивідуальне обсмажування кави, підбір новітніх моделей кавоварок). Знайомство з кавовими новинками і новими моделями кавоварок (надання безкоштовно). Спеціальні знижки на продукцію Кофемастер акції для всіх співробітників клієнта.

 

Історія компанії "Кофемастер" почалася у 2005 році.

 

    Завдяки високому професіоналізму та дружньому колективу, компанія "Кофемастер" обслуговує, надає в оренду кавоварки понад 500 компаній та офісів по Києву і Україні, пропонуючи каву й кавове устаткування різних торгових марок, які ідеально підходять для офісів та дому.

 

   На нашому сайті Ви можете ознайомитися з усією продукцією "Кофемастер" - кава в зернах власного виробництва CoffeeMaster Professional, кава в зернах відомих виробників таких як Lavazza, Paulig, Dallmayr, Mario Caffe, Fiori Aroma, Blaser, Coffeemaster Gourmet Blend та отримати всю необхідну інформацію про кавоварки Saeco,    Dr Coffee, Libertys, Jura, Delonghi, Kaffit, Franke надіслати електронною поштою запитання компанії та замовити продукцію "Кофемастер" з безкоштовною доставкою за тел. (044) 332-79-88 або на e-mail: info@coffeemaster.com.ua