Про Coffeemaster

Компанія  CoffeeMaster  знайомить людей з кращою кавою світу.

 

З 2007 по 2008 рік ми отримали статус дистриб'ютора кави ТМ Paulig в Києві і Центральній Україні. З 2009 року сервісний центр «КофеМастер» є сертифікованим з продажу, післягарантійного обслуговування кавових автоматів Saeco, Dr. Coffee, JURA, Spidem, Gaggia. 2010 рік - в пакеті компанії більше 20 всесвітньо відомих кавових брендів. 2011 рік у прайс продукції, що поставляється додали молоко, чай, вершки, сиропи. У 2013 році ми зареєстрували і успішно вивели на ринок 2 власні торгові марки - Mario Caffe і CoffeeMaster. У 2017 розробка стратегії розвитку компанії на найближчі 3 роки в рамках проекту Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (грант уряду Швеції).

Про Coffeemaster

Компанія «КофеМастер» перша на кавовому ринку України розробила і впровадила для всіх своїх клієнтів програму Trade-IN (заміна старих кавоварок новими на спеціальних умовах). Всі співробітники компанії пройшли навчання і отримали сертифікати фахівця в області зернової кави. Проведення семінару «КАВА В ОФІСІ» в рамках проекту ЕВА - Школа Персональних Асистентів Керівників. Спонсорська участь в програмах Європейської Бізнес Асоціації. Організація і проведення кавового супроводу безлічі IT конференцій. Виступ наших фахівців з лекцією про якість приготування кави на міжнародній зустрічі Boeing security. У 2010-2011 року компанія «КофеМастер» була двічі удостоєна нагороди від представництва кавовій компанії Paulig за активний розвиток кавового бізнесу та популяризацію кавового бренду Paulig в Україні.

 

На сьогоднішній день, завдяки високому професіоналізму та дружньому колективу, компанія «КофеМастер» обслуговує понад 450 компаній по Києву і Україні. Наша команда обслуговує до 50 000 чоловік щодня і це означає, що наші клієнти випивають дві чашки кави кожну секунду.

Впровадження європейських стандартів якості обслуговування кавоварок (паспорт і графік). Можливість замовити товар якого немає в основному прайсі компанії. Індивідуальний підхід до вирішення запитів клієнта (індивідуальне обсмажування кави, підбір новітніх моделей кавоварок). Знайомство з кавовими новинками і новими моделями кавоварок (надання безкоштовно). Спеціальні знижки на продукцію Кофемастер для всіх співробітників клієнта.

 

Історія компанії "Кофемастер" почалася у 2005 році.

 

Завдяки високому професіоналізму та дружньому колективу, компанія "Кофемастер" обслуговує понад 500 компаній по Києву і Україні, пропонуючи каву й кавове устаткування різних торгових марок, які ідеально підходять для офісів та дому.

 

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з усією продукцією "Кофемастер", отримати всю необхідну інформацію про каву і кавоварки, надіслати електронною поштою запитання компанії та замовити продукцію "Кофемастер" з безкоштовною доставкою за тел. (044) 332-79-88 або на e-mail: info@coffeemaster.com.ua