Оплата

Варіанти оплати замовлень
- Готівковий платіж при доставці водієм-експедитором.
- Безготівковий платіж. Для безготівкового розрахунку, необхідно надати Ваші реквізити та контактні дані (e-mail, факс), куди відправити рахунок. Замовлення доставляється на зазначену адресу, після надходження коштів на розрахунковий рахунок компанії. Оригінали документів (рахунок-фактура, розрахункова накладна та інші) надаються при доставці.

Доставка

Київ і Київська область
У м.Києві - безкоштовно при сумі замовлення від 250грн . Доставка чаю здійснюється тільки при сумі замовлення від 750грн. Якщо сума Вашого замовлення нижче 750 грн., Можливий тільки самовивіз.

 

в Київській обл. (в межах 30 км) - безкоштовно при сумі замовлення від 1500 грн. При замовленні на суму до 1500 грн, вартість доставки - 150 грн.

 

Cамовивозом у Києві, Ви можете самостійно забрати замовлення в нашому офісі, попередньо домовившись про це з менеджером по телефону. Ми знаходимося за адресою: м.Київ, просп. Повітрофлотський 58.

Україна
Відправляються замовлення від 5 кг кави, необхідно вказати точну адресу, контактні дані та зручну для Вас службу перевезення. Доставка до транспортної компанії здійснюється безкоштовно. Всі витрати і збори з перевезенню вантажу транспортною компанією несе покупець за тарифами кур'єрської служби.